3. Základní škola Holešov
Pod pokličkou školní jídelny 3. ZŠ Holešov... Když se řekne školní jídelna, spousta z nás si představí ne příliš vábně vypadající talíř s jídlem, které bohužel nechutná o moc lépe, než vypadá. A přesně toto se snažíme změnit a dokázat tak, že i ve školní jídelně mohou být děti spokojené a odcházet s plnými bříšky.

V naší školní jídelně se snažíme vařit zdravě, pestře, moderně, z kvalitních a čerstvých surovin a pokud to jde, tak i přirozeně bezlepkově, protože víme, že to je pro naše tělo lépe stravitelné. Například spoustu omáček a polévek zcela nebo částečně zahušťujeme rozmixovanou zeleninou. Dále se postupně snažíme dětem servírovat i takové potraviny a úpravy pokrmů, na které jsou méně zvyklé nebo je ještě neochutnaly vůbec. Zároveň ale pravidelně zařazujeme i ta nejoblíbenější dětská jídla tak, aby si na své přišel opravdu každý.

Rádi bychom vás tímto také pozvali přímo pod pokličku školní jídelny, kde máte možnost prostřednictvím fotogalerie obědů na webových stránkách 3. ZŠ Holešov v sekci „Školní jídelna“ nakouknout, jaké dobroty vaří dětem naše šikovné paní kuchařky.

Jsme rádi, že u nás dětem chutná a snažíme se i v této nelehké a ekonomicky velmi náročné době udržet našim malým i velkým strávníkům přesně ten standart, na který jsou v naší jídelně zvyklí.

Za kolektiv školní jídelny přeje vše dobré v roce 2023 Veronika Sedláčková, vedoucí ŠJ


Fotogalerie našich obědů - zde.

 
Vytvořeno: 2015 | Všechna práva vyhrazena | Web: A. Maťová | Design: J. Sovadníková |