3. Základní škola Holešov
Akce pro předškoláky ve školním roce 2022/2023
Seznam dětí přijatých do první třídy V seznamu dětí přijatých do první třídy ve školním roce 2023/2024 najdete své dítě pod přiděleným registračním číslem.
Ve školním roce 2023/2024 budeme otevírat dvě klasické první třídy, jednu logopedickou třídu a jednu přípravnou třídu.
Seznam - zde .

Jaký byl zápis nanečisto Ve čtvrtek 30. března zavezl Večerníček naše předškoláky do pohádek, kde plnili zapeklité úkoly. S Mankou, Rumcajsem a Cipískem skládali obrázek z geometrických tvarů a u Pařezové chaloupky počítali semínka Křemílkovi a Vochomůrkovi. Při vytahování veliké řepy poradili dědečkovi, koho si má zavolat na pomoc prvního a koho posledního. A nakonec Machovi a Šebestové pomohli najít pohádkové dvojice, protože ani kouzelné sluchátko si nevědělo s tímto úkolem rady. Za odměnu mohly děti navštívit naši pohádkovou cukrárnu, kde se posílily na cestu domů.

  PŘEDŠKOLÁCI SPORTOVALI Další z tradičních aktivit pro budoucí prvňáčky - PŘEDŠKOLÁKOVO SPORTOVNÍ ODPOLEDNE – se ve čtvrtek 26. ledna neslo v radostném duchu. Po krátkém přivítání v tělocvičně se předškoláci společně s rodiči mohli seznámit s tím, jak na naší škole probíhá výuka plavání. V zimním období plavou všichni žáci 1 x týdně v rámci hodin tělesné výchovy ve zrekonstruovaném školním bazénu a to od 1. do 9. ročníku. Následně v tělocvičně proběhla společná rozcvička a pak už děti sportovaly na jednotlivých stanovištích. Veselé sportovní odpoledne bylo ukončeno závěrečným nástupem a předáváním medailí.

Za přípravu a realizaci aktivity děkujeme vyučujícím a asistentkám přípravné třídy, 1. a 2. ročníku, paní vychovatelce a také pomocníkům z 8. ročníku.


Podívejte se na fotografie - zde.Podzimní tvoření se předškolákům vydařilo Na úvodní akci pro předškoláky jsme se seznámili s mnoha šikovnými dětmi. V podzimním šeru si děti odnášely svoje výrobky a také první zážitky z návštěvy opravdové školy.

 Archiv akcí ve školním roce 2019/2020 zde.
Archiv akcí ve školním roce 2018/2019 zde.
Archiv akcí ve školním roce 2017/2018 zde.
Archiv akcí ve školním roce 2016/2017 zde.
Archiv akcí ve školním roce 2015/2016 zde.
 
Vytvořeno: 2015 | Všechna práva vyhrazena | Web: A. Maťová | Design: J. Sovadníková |